Електрогенератор Daewoo GDA 6600Ei Master
Фото 7 |
Daewoo GDA 6600Ei Master |
|
Повна потужність 7.5 кВт (пускова потужність)
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daewoo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daewoo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daewoo GDA 6600Ei Master
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GDA6600Ei DAEWOO Agregat prądotwórczy inwertorowy 230V 5,5kW AVR silnik na | 6 599 zł |
Agregat Daewoo 6600EI 5500 W 1-fazowy | 5 236 zł |
Agregat prądotwórczy jednofazowy inwertorowy Daewoo Power GDA 6600Ei DAE-G | 4 149 zł |
Daewoo Gda 6600Ei Agregat Inwertorowy Generator Prądotwórczy 2X16A 5,5Kw E | 5 599 zł |
DAEWOO GDA 6600Ei AGREGAT INWERTOROWY GENERATOR PRĄDOTWÓRCZY 2x16A 5,5kW E | 6 599 zł |
Agregat prądotwórczy Daewoo GDA 6600Ei 230V | 4 899 zł |
AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY INWERTOROWY DAEWOO GDA 6600Ei 5.0kW | 5 349 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →