Agregat prądotwórczy Daewoo GDA 6600Ei Master
Zdjęcia 7 |
Daewoo GDA 6600Ei Master |
|
Moc brutto 7,5 kW (moc początkowa)
Jak korzystać z generatora: tankowanie, uruchamianie, sprawdzanie i konserwacjaPodstawowe informacje o działaniu przydomowych minielektrowni
Jak podłączyć generator do domu: przez gniazdo, przełącznik lub jednostkę ATSTrzy sposoby podłączenia rezerwowej elektrowni do domowej sieci energetycznej
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Daewoo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Daewoo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Daewoo GDA 6600Ei Master
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GDA6600Ei DAEWOO Agregat prądotwórczy inwertorowy 230V 5,5kW AVR silnik na | 6 599 zł |
Agregat Daewoo 6600EI 5500 W 1-fazowy | 5 236 zł |
Agregat prądotwórczy jednofazowy inwertorowy Daewoo Power GDA 6600Ei DAE-G | 4 149 zł |
Daewoo Gda 6600Ei Agregat Inwertorowy Generator Prądotwórczy 2X16A 5,5Kw E | 5 599 zł |
DAEWOO GDA 6600Ei AGREGAT INWERTOROWY GENERATOR PRĄDOTWÓRCZY 2x16A 5,5kW E | 6 599 zł |
Agregat prądotwórczy Daewoo GDA 6600Ei 230V | 4 899 zł |
AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY INWERTOROWY DAEWOO GDA 6600Ei 5.0kW | 5 349 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →