Agregat prądotwórczy Daewoo GDA 6500 Master
Zdjęcia 8 |
Daewoo GDA 6500 Master -ręczny |
|
Benzynowy generator elektryczny z czterosuwowym silnikiem o pojemności 390 cm3 i mocy 13 KM. Wyposażony w duży zbiornik paliwa na 30 litrów benzyny. Urządzenie jest ekonomiczne i ma długą żywotność baterii. W trybie połowy obciążenia (czyli 50% nominalnej mocy 5 kW) generator Daewoo GDA 6500 Master może pracować przez 19 godzin z rzędu bez tankowania. Silnik uruchamiany jest ręcznie, w tradycyjny sposób - za pomocą linki.
Wyprowadzenia, w jakie wyposażone jest urządzenie, są standardem dla generatorów gazu tej klasy. Panel wyświetla: gniazdo zasilania (230 V, 32 A), gniazdo zwykłe (230 V, 16 A) oraz zaciski 12 V do urządzeń niskonapięciowych. Prąd „na drodze” między alternatorem synchronicznym a gniazdami przechodzi przez automatyczny regulator napięcia (AVR), który wygładza chropowatość sinusoidy, dając konsumentowi energię elektryczną o wymaganej jakości.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Daewoo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Daewoo.
Kup Daewoo GDA 6500 Master
Agregat Daewoo GDA 6500 5500 W 1-fazowy | 3 802 zł |
Agregat prądotwórczy jednofazowy Daewoo Power GDA 6500 AVR DAE-GDA 6500 | 3 070 zł |
Daewoo, Agregat pądotwórczy benzyna 5,5 Kw, 230 V | 3 999 zł |
Modyfikacje Daewoo GDA 6500 Master
Ceny na Daewoo GDA 6500 Master |
---|---|---|---|---|
Daewoo GDA 6500E Master | od 3 485 zł | 5 oferty | ||
Daewoo GDA 6500 Master | od 3 070 zł | 3 oferty |