Agregat prądotwórczy Daewoo GDA 1400i
Zdjęcia 9 |
Daewoo GDA 1400i |
|
Jak korzystać z generatora: tankowanie, uruchamianie, sprawdzanie i konserwacjaPodstawowe informacje o działaniu przydomowych minielektrowni
Jak podłączyć generator do domu: przez gniazdo, przełącznik lub jednostkę ATSTrzy sposoby podłączenia rezerwowej elektrowni do domowej sieci energetycznej
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Daewoo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Daewoo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Daewoo GDA 1400i
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
No name AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY INWERTOROWY DAEWOO GDA 1400i 1.0kW | 1 829 zł |
Agregat prądotwórczy jednofazowy inwertorowy Daewoo Power GDA 1400i DAE-GD | 1 244 zł |
Agregat Daewoo Agregat prądotwórczy Daewoo GDA 1400i | 1 811 zł |
AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY INWERTOROWY DAEWOO GDA 1400i 1.0kW | 1 771 zł |
Agregat prądotwórczy inwertorowy DAEWOO GDA 1400i, 1x230V / 16A, USB 1x1.0 | 1 795 zł |
DAEWOO GDA 1400i AGREGAT INWERTOROWY GENERATOR PRĄDOTWÓRCZY 230V 1,2kW - O | 1 999 zł |
AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY INWERTOROWY DAEWOO GDA 1400i 1.0kW | 1 655 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →