Agregat prądotwórczy Daewoo GDA 4600i Expert
Zdjęcia 7 |
Daewoo GDA 4600i Expert |
|
Elektrownia średniej klasy, przeznaczona do obsługi obciążeń do 3,2 kW. Takie dane paszportowe pozwalają polegać na tym generatorze, jeśli potrzebujesz zapewnić dom wiejski, mały plac budowy lub warsztat z autonomicznym źródłem prądu jednofazowego 230 V w przypadku przerw w dostawie prądu. Generator Daewoo GDA 4600i Expert wyposażony jest w czterosuwowy silnik benzynowy tej samej marki o mocy 6,5 KM.
(objętość robocza 210 cm3). Zużywa około 1,25 litra paliwa na godzinę pracy (przy 50% obciążeniu). Energia elektryczna jest wytwarzana przez alternator inwerterowy z całkowicie miedzianym uzwojeniem. Przewaga technologii inwerterowej nad tradycyjnymi alternatorami szczotkowanymi polega na tym, że generator wytwarza „czysty” prąd o stabilnej charakterystyce i prawidłowej fali sinusoidalnej. Dzięki temu dwa gniazdka 230 V, które znajdują się na panelu tej elektrowni, można podłączyć do „wymagających” urządzeń, takich jak nowoczesne AGD i urządzenia elektroniczne.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Daewoo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Daewoo.
Kup Daewoo GDA 4600i Expert
Wszystkie ceny 7 →Daewoo Gda 4600I Agregat Inwertorowy Generator Prądotwórczy 2X16A 3,5Kw - | 3 199 zł |
Agregat Daewoo GDA 4600i 3500 W 1-fazowy | 2 779 zł |
GDA4600i DAEWOO Agregat prądotwórczy 230V 3,5kW Inverter AVR silnik na PB | 3 499 zł |
Agregat prądotwórczy jednofazowy inwertorowy Daewoo Power GDA 4600i DAE-GD | 2 323 zł |
Agregat prądotwórczy inwertorowy DAEWOO GDA 4600i, 2x230V / 16A, MOC 3.5 k | 3 299 zł |
DAEWOO GDA 4600i AGREGAT INWERTOROWY GENERATOR PRĄDOTWÓRCZY 2x16A 3,5kW - | 3 499 zł |
AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY INWERTOROWY DAEWOO GDA 4600i 3.2kW | 2 708 zł |