Agregat prądotwórczy Fogo F 4001 (33564)
Fogo F 4001 |
|
Jak korzystać z generatora: tankowanie, uruchamianie, sprawdzanie i konserwacjaPodstawowe informacje o działaniu przydomowych minielektrowni
Jak podłączyć generator do domu: przez gniazdo, przełącznik lub jednostkę ATSTrzy sposoby podłączenia rezerwowej elektrowni do domowej sieci energetycznej
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fogo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fogo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fogo F 4001
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Agregat prądotwórczy 4,0kW F4001 Fogo | 3 299 zł |
FOGO GENERATOR PRĄDOTWÓRCZY PRZENOŚNY F 4001 4,2kW 230V | 3 774 zł |
Agregat prądotwórczy 4,0kW F4001 Fogo | 3 299 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →