Agregat prądotwórczy Konner&Sohnen KS 10000E-1/3
Konner&Sohnen KS 10000E-1/3 |
|
VTS (Voltage Transfer Switch) — system przełączania typ napięcia: generator może pracować zarówno w trybie 220 W, jak i w trybie 400 V.
Jak korzystać z generatora: tankowanie, uruchamianie, sprawdzanie i konserwacjaPodstawowe informacje o działaniu przydomowych minielektrowni
Jak podłączyć generator do domu: przez gniazdo, przełącznik lub jednostkę ATSTrzy sposoby podłączenia rezerwowej elektrowni do domowej sieci energetycznej
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Konner&Sohnen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Konner&Sohnen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Konner&Sohnen KS 10000E-1/3
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Agregat prądotwórczy trójfazowy Könner & Söhnen KS 10000E-1/3 AVR, VTS Sys | 6 859 zł |
Generator benzynowy KÖNNER & SÖHNEN, 7,5 kw, 230-400 V | 6 999 zł |
Agregat prądotwórczy K nner & S hnen KS10000E 1/3 | 4 740 zł |
Agregat generator prądu benzynowy KS 10000E 1/3 Könner & Söhnen KS | 4 749 zł |
KÖNNER & SÖHNEN GENERATOR BENZYNOWY 7,5kW 230/400V ROZRUCH ELEKTRYCZNY AVR | 5 546 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →