Agregat prądotwórczy ExtraLink EGP-3000 (EX.30349)
Zdjęcia 11 |
ExtraLink EGP-3000 |
|
Jak korzystać z generatora: tankowanie, uruchamianie, sprawdzanie i konserwacjaPodstawowe informacje o działaniu przydomowych minielektrowni
Jak podłączyć generator do domu: przez gniazdo, przełącznik lub jednostkę ATSTrzy sposoby podłączenia rezerwowej elektrowni do domowej sieci energetycznej
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ExtraLink 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ExtraLink.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ExtraLink EGP-3000
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EXTRALINK EGP-3000 Agregat prądotwórczy 3kW 1F Generator benzynowy 3000W P | 1 300 zł |
Extralink Generator prądu Petrol 3kW EGP-3000 AUEXTA000030349 | 1 259 zł |
Agregat prądotwórczy Extralink EGP-3000 EX.30349 | 1 999 zł |
Extralink EGP-3000 | Agregat prądotwórczy | benzynowy, 3kW 1F ELE-AGR-EXLN | 1 179 zł |
Agregat prądotwórczy EXTRALINK EGP-3000 | 1 179 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →