Agregat prądotwórczy Konner&Sohnen Heavy Duty KS 9300DE-1/3 ATSR Super S
Zdjęcia 5 |
Konner&Sohnen Heavy Duty KS 9300DE-1/3 ATSR Super S |
|
Ogrzewanie wstępne. Norma środowiskowa EURO V
Jak korzystać z generatora: tankowanie, uruchamianie, sprawdzanie i konserwacjaPodstawowe informacje o działaniu przydomowych minielektrowni
Jak podłączyć generator do domu: przez gniazdo, przełącznik lub jednostkę ATSTrzy sposoby podłączenia rezerwowej elektrowni do domowej sieci energetycznej
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Konner&Sohnen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Konner&Sohnen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Konner&Sohnen Heavy Duty KS 9300DE-1/3 ATSR Super S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Agregat Könner & Söhnen 9300DE-1/3 ATSR Super S 7500 W 1-fazowy | 9 217 zł |
Generator Dieslowski Ks 9300De-1/3 Atsr | 8 199 zł |
Agregat generator prądu diesel KS 9300DE 1/3 ATSR Könner & Söhnen KS | 7 799 zł |
Agregat prądu diesel KS 9300DE-1/3 ATSR + generator inwertorowy AVR 3,5 kW | 7 799 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →