Agregat prądotwórczy Konner&Sohnen KS 3000E
Zdjęcia 3 |
Konner&Sohnen KS 3000E |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Konner&Sohnen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Konner&Sohnen.
Kup Konner&Sohnen KS 3000E
Generator benzynowy KÖNNER & SÖHNEN, 2,6kW, 230V, KS 3000E | 2 204 zł |
Agregat prądotwórczy jednofazowy Könner & Sohnen KS 3000E AVR DIM-KS 3000E | 2 743 zł |
Agregat generator prądu benzynowy KS 3000E 2600w 230v Könner & Söhnen KS | 1 999 zł |
Generatory rezerwowe i awaryjne Konner&Sohnen charakteryzują się dobrą jakością wykonania, wysoką niezawodnością i oszczędnym zużyciem paliwa. Powyższe dotyczy również minielektrowni benzynowej KS 3000E.
Niezawodny silnik benzynowy
Konstrukcja generatora gazu została oparta na wzmocnionej stalowej ramie z gumowymi mocowaniami w celu zmniejszenia poziomu wibracji, odporności na poślizg i korozję. Do podwozia przymocowany jest na gumowych poduszkach wytrzymały silnik KS 210 o mocy 7 koni mechanicznych, który spełnia wymagania normy ekologicznej EURO V. Urządzenie napędowa wytwarza mało szkodliwych emisji do atmosfery i charakteryzuje się oszczędnym zużyciem paliwa – około 1 litra benzyny na godzinę przy obciążeniu 50%.
Rozrusznik elektryczny
Generator uruchamia się z kluczyka za pomocą rozrusznika elektrycznego. Do urządzenia dołączony jest standardowo akumulator kwasowo-ołowiowy do zasilania. Na wszelki wypadek model posiada łatwy system ręcznego uruchamiania, który pozwala na szybkie uruchomienie silnika z kabla bez większego wysiłku.
Ergonomiczny panel sterowania
Na panelu sterowania elektrowni benzynowej znajdują się dwa gniazda do podłączenia jednofazowych odbiorców 230 V, zaciski prądu stałego dla 12 V, złącze uziemienia i czujnik poziomu oleju. W centrum uwagi „fasady” znajduje się wyświetlacz informacyjny pokazujący liczbę przepracowanych godzin, częstotliwość prądu i napięcie prądu. Automatyczny regulator AVR trzyma rękę na pulsie jakości napięcia wyjściowego. Generator waży około 45,5 kg, dla wygody jego transportu do miejsca pracy można opcjonalnie dokupić koła.
- Model KS 3000 - typ rozruchu ręcznego, paliwo - benzyna
- Model KS 3000E - rozrusznik elektryczny, paliwo - benzyna
- Model KS 3000G - rozruch ręczny, paliwo - gaz/benzyna
Modyfikacje Konner&Sohnen KS 3000E
Ceny na Konner&Sohnen KS 3000E |
---|---|---|---|---|
Konner&Sohnen KS 3000E | od 1 999 zł | 3 oferty | ||
Konner&Sohnen KS 3000 | od 1 299 zł | 8 oferty |