Agregat prądotwórczy Konner&Sohnen Basic KSB 21i
Zdjęcia 4 |
Konner&Sohnen Basic KSB 21i |
|
Alternator falownika.
Przedstawiciel „budżetowej” serii generatorów inwerterowych Konner & Sohnen. Ma kiepski pakiet, więc może pochwalić się tylko dwoma gniazdami 230 V (oba 16 A). Jednak dzięki technologii inwerterowej, na której wykonany jest alternator, generator Konner&Sohnen Basic KSB 21i jest w pełni zdolny do spełnienia swojej funkcji - dostarczania odbiorcom prądu stałego prądu o prawidłowej sinusoidzie. Obciążenie podłączone do agregatu prądotwórczego nie może przekraczać 1,8 kW (dopuszczalne jest krótkotrwałe obciążenie w granicach 2 kW). Silnik „żywi się” benzyną, którą wlewa się do 10-litrowego zbiornika. Silnik uruchamia się za pomocą kabla.
Jak korzystać z generatora: tankowanie, uruchamianie, sprawdzanie i konserwacjaPodstawowe informacje o działaniu przydomowych minielektrowni
Jak podłączyć generator do domu: przez gniazdo, przełącznik lub jednostkę ATSTrzy sposoby podłączenia rezerwowej elektrowni do domowej sieci energetycznej
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Konner&Sohnen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Konner&Sohnen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Konner&Sohnen Basic KSB 21i
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Agregat Könner & Söhnen KÖNNER & SÖHNEN GENERATOR INWERTOROWY KSB 21i 1,8k | 1 773 zł |
Agregat Prądotwórczy Inwertorowy Ksb 21I O Maksymalnej Mocy 2000 W, Z Podw | 1 199 zł |
Agregat inwertorowy K nner & S hnen BASIC KSB 21i | 2 499 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →