Agregat prądotwórczy Konner&Sohnen KS 8100iE ATSR
Zdjęcia 8 |
Konner&Sohnen KS 8100iE ATSR |
|
Generator benzynowy o mocy 7,2 kW ze złączem do podłączenia do zespołu automatyki, który pozwala na automatyczne uruchomienie elektrowni w przypadku braku napięcia w sieci. Funkcje jednostki napędowej generatora Konner&Sohnen KS 8100iE ATSR realizuje silnik o pojemności 458 cm3 i mocy 16 KM, wyposażony w rozrusznik elektryczny. Paliwo „pokładowe” magazynowane jest w 20-litrowym zbiorniku paliwa.
Generator posiada jedno gniazdo zwykłe (do standardowych wtyczek urządzeń gospodarstwa domowego i elektronarzędzi), jedno gniazdo „power” (do podłączenia do domowej sieci elektrycznej lub zasilania mocnego sprzętu), wyjście 12 V DC w formacie papierosa samochodowego zapalniczka oraz para portów USB do ładowania i zasilania smartfonów, laptopów, powerbanków i innej elektroniki.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Konner&Sohnen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Konner&Sohnen.
Kup Konner&Sohnen KS 8100iE ATSR
Generator inwerterowy Könner & Söhnen KS 8100iE ATSR 80 kW 1x16A 230V 1x32 | 6 999 zł |
Generator Inwertorowy Ks 8100Ie Atsr | 7 999 zł |
Agregat prądotwórczy KS 8100iEG inwertorowy benzynowy Könner & Söhnen KS | 4 999 zł |
KÖNNER & SÖHNEN GENERATOR INWERTOROWY KS 8100iE ATSR | 6 393 zł |