Agregat prądotwórczy Konner&Sohnen Heavy Duty KS 9200HDES-1/3 ATSR
Konner&Sohnen Heavy Duty KS 9200HDES-1/3 ATSR |
|
Jak korzystać z generatora: tankowanie, uruchamianie, sprawdzanie i konserwacjaPodstawowe informacje o działaniu przydomowych minielektrowni
Jak podłączyć generator do domu: przez gniazdo, przełącznik lub jednostkę ATSTrzy sposoby podłączenia rezerwowej elektrowni do domowej sieci energetycznej
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Konner&Sohnen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Konner&Sohnen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Konner&Sohnen Heavy Duty KS 9200HDES-1/3 ATSR
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Agregat prądotwórczy dieslowski KS 9200HDE-1/3 ATSR generator Könner & Söh | 7 087 zł |
Agregat prądotwórczy KS 9200HDE-1/3 ATSR | 10 439 zł |
Agregat generator prądu diesel KS 9200HDES 1/3 ASTR Könner & Söhnen KS | 6 999 zł |
Agregat prądu diesel KS 9200HDES-1/3 ATSR + generator inwertorowy AVR 2 kW | 6 999 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →