Agregat prądotwórczy Daewoo GDA 3500DFE Master
Zdjęcia 10 |
Daewoo GDA 3500DFE Master |
|
Dwupaliwowy zespół prądotwórczy przeznaczony do zasilania odbiorców energii elektrycznej o łącznej mocy do 2,8 kW. Silnik o pojemności roboczej 208 cm3 i mocy 7 KM może być zasilany benzyną lub gazem płynnym. Podczas pracy na benzynie paliwo dostarczane jest z 18-litrowego stalowego zbiornika gazu, a podczas pracy na gazie z butli z propanem podłączonej do urządzenia. Według producenta zasoby silnikowe silnika, który jest zainstalowany w generatorze Daewoo GDA 3500DFE Master, przekraczają 1500 godzin. Dla ułatwienia rozruchu silnika spalinowego wyposażony jest w rozrusznik elektryczny z akumulatorem. Odbiorniki energii elektrycznej podłączane są do urządzenia poprzez gniazda 230 V (2 szt.) lub zaciski wyjściowe 12 V.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Daewoo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Daewoo.
Kup Daewoo GDA 3500DFE Master
Agregat Daewoo GDA3500DFE 3200 W 1-fazowy | 2 594 zł |
Agregat prądotwórczy jednofazowy Daewoo Power GDA 3500DFE AVR (dwupaliwowy | 2 157 zł |
Daewoo Gda 3500 Dfe Agregat Generator Prądotwórczy Lpg / Benzyna 2X16A, Mo | 2 899 zł |
Agregat prądotwórczy dwupaliwowy LPG/benzyna DAEWOO GDA 3500DFE, 2x16A, AV | 3 135 zł |
DAEWOO GDA 3500 DFE AGREGAT GENERATOR PRĄDOTWÓRCZY LPG / BENZYNA 2x16A, MO | 3 299 zł |
Uniwersalny agregat prądotwórczy zasilany benzyną i gazem
Agregat wielopaliwowy Daewoo GDA 3500DFE Master jest wyposażony w czterosuwowy silnik o pojemności 208 cm3 i może pracować zarówno na benzynie, jak i na gazie. Producent twierdzi, że silnik tego modelu ma żywotność co najmniej 1500 godzin. W zestawie znajdują się wszystkie elementy niezbędne do podłączenia generatora do butli gazowej, w tym reduktor, węże i obejmy. Proces instalacji urządzeń gazowych jest bardzo prosty i nie wymaga skomplikowanych ustawień. Generator wyposażony jest w rozrusznik elektryczny i akumulator, co upraszcza proces rozruchu. Możliwe jest również uruchomienie ręczne za pomocą linki jako opcji awaryjnej.
Minielektrownia dwupaliwowa nie kosztuje wszystkich pieniędzy świata
Generator Daewoo GDA 3500DFE Master wyposażony jest w alternator synchroniczny z uzwojeniem miedzianym i mocy znamionowej 2,8 kW. Oznacza to, że łączna moc wszystkich podłączonych urządzeń nie powinna przekraczać tej wartości (tymczasowo generator może wytrzymać obciążenie do 3,2 kW, ale nie zaleca się nadużywania tej wartości). Podczas korzystania z gazu moc zmniejsza się o około 10%. Generator zapewnia stabilne napięcie w gniazdkach na poziomie 230 V z dopuszczalną odchyłką ±5%. Dzięki temu nadaje się do zasilania urządzeń gospodarstwa domowego. Należy jednak pamiętać, że może nie być odpowiedni dla niektórych wrażliwych urządzeń, takich jak elektronika sterująca kotłami grzewczymi. W takich przypadkach może być konieczne zainstalowanie stabilizatora napięcia i dobrego systemu uziemiającego. Generator posiada dwa gniazda 230 V do podłączenia odbiorników, a także zaciski 12 V umożliwiające ładowanie akumulatorów samochodowych oraz zasilanie urządzeń zasilanych prądem stałym.
W porównaniu do innych generatorów wielopaliwowych o tej samej mocy, Daewoo GDA 3500DFE Master jest opcją stosunkowo przystępną cenowo. Model ten cieszy się dobrą opinią i dostępnością części w wielu krajach gdzie sprzedawane są produkty Daewoo. Warto jednak zaznaczyć, że w czasie upałów agregat może mieć problem z przegrzaniem silnika ze względu na ciasne rozmieszczenie podzespołów oraz osłonę zasłaniającą tłumik dla bezpieczeństwa. Należy to wziąć pod uwagę, jeśli planujesz używać generatora w gorącym klimacie do prac budowlanych lub na zewnątrz.