Agregat prądotwórczy Fogo FH 6001R
Fogo FH 6001R |
|
Jak korzystać z generatora: tankowanie, uruchamianie, sprawdzanie i konserwacjaPodstawowe informacje o działaniu przydomowych minielektrowni
Jak podłączyć generator do domu: przez gniazdo, przełącznik lub jednostkę ATSTrzy sposoby podłączenia rezerwowej elektrowni do domowej sieci energetycznej
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fogo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fogo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fogo FH 6001R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FOGO GENERATOR PRĄDOTWÓRCZY PRZENOŚNY FH 6001 R 230V 56kW | 8 460 zł |
Agregat prądotwórczy jednofazowy Fogo FH 6001 R | 5 959 zł |
Agregat Fogo AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY FH-6001R 5600 W Honda GX 390 FOGO | 6 581 zł |
Agregat prądotwórczy Fogo FH 6001 R | 7 095 zł |
AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY FH-6001R 5600 W Honda GX 390 FOGO | 6 467 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →