Agregat prądotwórczy Fogo F 3001 R (28804)
Wideo 2Zdjęcia 13 |
Fogo F 3001 R |
|
Automatyczny regulator napięcia (AVR).
Elektrownia benzynowa średniej klasy mocy, przeznaczona do obsługi obciążeń do 2,5 kW. Przy obciążeniu 75% wartości nominalnej zużywa 1,4 litra paliwa na godzinę. W tym trybie pracy 3,6-litrowy zbiornik gazu wystarcza na około dwie i pół godziny. „Sercem” generatora Fogo F 3001 R jest 4-suwowy silnik o pojemności 212 cm3 i mocy 7 KM. Napędza alternator synchroniczny z automatyczną regulacją napięcia (AVR). Do podłączenia odbiorców energii elektrycznej przewidziano dwa gniazda (z automatami na 16 A). W przeciwieństwie do wielu innych generatorów gazu, to urządzenie nie ma obudowy ani innej ochrony przed opadami atmosferycznymi.
Jak korzystać z generatora: tankowanie, uruchamianie, sprawdzanie i konserwacjaPodstawowe informacje o działaniu przydomowych minielektrowni
Jak podłączyć generator do domu: przez gniazdo, przełącznik lub jednostkę ATSTrzy sposoby podłączenia rezerwowej elektrowni do domowej sieci energetycznej
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fogo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fogo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fogo F 3001 R
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FOGO GENERATOR PRĄDOTWÓRCZY PRZENOŚNY F 3001 R 25kW 230V | 2 596 zł |
Agregat Fogo 2700 W | 2 595 zł |
Agregat prądotwórczy 2,7kW F3001R Fogo | 2 429 zł |
Agregat prądotwórczy jednofazowy Fogo F 3001 R AVR | 2 667 zł |
Fogo Generator Prądotwórczy Przenośny F 3001 R 2,5Kw 230V | 2 794 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →