Agregat prądotwórczy Fogo F 4001 R (33565)
Zdjęcia 14 |
Fogo F 4001 R |
|
Automatyczny regulator napięcia (AVR).
Agregat prądotwórczy o mocy znamionowej 3,6 kW. Autonomiczną pracę zapewnia czterosuwowy silnik benzynowy Rato o pojemności roboczej 301 cm3 i mocy 9,8 KM. Silnik jest uruchamiany ręcznie. Przy obciążeniu 75% wartości nominalnej generator Fogo F 4001 R zużywa 2,2 litra benzyny na godzinę pracy (to znaczy paliwo w 5,4-litrowym zbiorniku gazu wystarcza na 2,45 godziny). Generator wyposażony jest w dwa gniazda (230 V, 16 A), do których można podłączyć odbiorniki energii elektrycznej.
Jak korzystać z generatora: tankowanie, uruchamianie, sprawdzanie i konserwacjaPodstawowe informacje o działaniu przydomowych minielektrowni
Jak podłączyć generator do domu: przez gniazdo, przełącznik lub jednostkę ATSTrzy sposoby podłączenia rezerwowej elektrowni do domowej sieci energetycznej
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fogo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fogo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fogo F 4001 R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Agregat Fogo F-4001R 3600 W 1-fazowy | 4 653 zł |
Agregat prądotwórczy 4,2kW F4001R Fogo | 3 750 zł |
Agregat prądotwórczy jednofazowy Fogo F 4001 R AVR | 3 990 zł |
Agregat prądotwórczy 4,2kW F4001R Fogo | 3 750 zł |
AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY F-4001R 3600 W Rato R300 FOGO | 4 716 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →