Електрогенератор Yato YT-85481
Відео 1Фото 10 |
Yato YT-85481 |
|
Компактний та дуже легкий (всього 8.5 кг) переносний генератор невеликої потужності. Може використовуватись для резервного живлення приладів потужністю 0.8 кВт. Завдяки інверторній технології, за якою зроблено альтернатор (вузол, що відповідає за виробництво електроенергії), генератор Yato YT-85481 підходить для живлення споживачів, чутливих до якості струму (наприклад, автоматики опалювального обладнання або сучасної побутової техніки). Апарат оснащений 2-тактним двигуном із робочим об'ємом 43 см³, який споживає близько 0.75 л бензину за годину (повністю заправленого паливного бака, що має об'єм 3.5 л, вистачає приблизно на 4.7 год роботи). У генератора є одна розетка 230 для підключення навантаження.
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-85481
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Agregat prądotwórczy YATO YT-85481 | 850 zł |
Agregat Yato YT-85481 880 W 1-fazowy | 842 zł |
Generator prądotwórczy inwertorowy YATO 0,8KW YT-85481 | 699 zł |
AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY INWERTOROWY 800W YT-85481 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ | 752 zł |
YATO YT-85481 | 687 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →