Pamięć RAM Kingston Fury Renegade DDR4 2x16Gb KF442C19RB1K2/32
Wideo 2Zdjęcia 5 | 1 233 zł Kup! DARMOWA DOSTAWA ! - ! kingston Pamięć DDR4 Fury Renegade 32GB(2*16GB)/4266www.net-s.plDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Kingston Fury KF442C19RB1K2/32 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston Fury Renegade DDR4 2x16Gb
Ceny na Kingston Fury Renegade DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR4 2x16Gb KF432C16RB1K2/32 | od 749 zł | 1 oferta | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 2x16Gb KF436C16RB1K2/32 | od 379 zł | 11 oferty | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 2x16Gb KF442C19RB1K2/32 | od 1 233 zł | 1 oferta |
Polecamy