Оперативна пам'ять Kingston Fury Renegade DDR4 2x16Gb KF442C19RB1K2/32
Відео 2Фото 5 | від 1 233 zł Купити! DARMOWA DOSTAWA ! - ! kingston Pamięć DDR4 Fury Renegade 32GB(2*16GB)/4266www.net-s.plДоставка: по Польщі Поскаржитись |
Kingston Fury KF442C19RB1K2/32 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Renegade DDR4 2x16Gb
Ціни на Kingston Fury Renegade DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR4 2x16Gb KF426C13RB1K2/32 | від 910 zł |
Kingston Fury Renegade DDR4 2x16Gb KF432C16RB1K2/32 | від 749 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 2x16Gb KF436C16RB1K2/32 | від 379 zł | 11 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 2x16Gb KF442C19RB1K2/32 | від 1 233 zł | 1 пропозиція |
Рекомендуємо