Procesor Intel Xeon Gold Refresh 5218R BOX (BX806955218R)
Intel Xeon Gold Refresh 5218R BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Intel Xeon Gold Refresh
Ceny na Intel Xeon Gold Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon Gold Refresh 5218R BOX | od 3 606 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon Gold Refresh 5218R OEM | od 3 508 zł | 3 oferty | ||
Intel Xeon Gold Refresh 5220R BOX | od 5 120 zł | 8 oferty | ||
Intel Xeon Gold Refresh 6226R BOX | od 5 103 zł | 5 oferty | ||
Intel Xeon Gold Refresh 6226R OEM | od 6 520 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Gold Refresh 6230R OEM | od 9 474 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Gold Refresh 6238R BOX | od 6 664 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Gold Refresh 6238R OEM | od 10 987 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Gold Refresh 6240R BOX | od 14 986 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Gold Refresh 6240R OEM | od 11 522 zł | 3 oferty | ||
Intel Xeon Gold Refresh 6242R OEM | od 12 544 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Gold Refresh 6246R OEM | od 11 093 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →