Процесор Intel Xeon Gold Refresh 5218R BOX (BX806955218R)
Intel Xeon Gold Refresh 5218R BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Intel Xeon Gold Refresh
Ціни на Intel Xeon Gold Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon Gold Refresh 5218R BOX | від 3 606 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon Gold Refresh 5218R OEM | від 3 508 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Xeon Gold Refresh 5220R BOX | від 5 120 zł | 8 пропозицій | ||
Intel Xeon Gold Refresh 6226R BOX | від 5 103 zł | 5 пропозицій | ||
Intel Xeon Gold Refresh 6226R OEM | від 6 520 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon Gold Refresh 6230R OEM | від 9 474 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon Gold Refresh 6238R BOX | від 6 664 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon Gold Refresh 6238R OEM | від 10 987 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon Gold Refresh 6240R BOX | від 14 986 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon Gold Refresh 6240R OEM | від 11 522 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Xeon Gold Refresh 6242R OEM | від 12 544 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon Gold Refresh 6246R OEM | від 11 093 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →