Procesor Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9500T OEM (CM8068403362510)
Zdjęcia 4 | 1 480 zł Kup! TANIA DOSTAWA ! - ! Intel Core i5-9500T, Hexa Core, 2.20GHz, 9MB, LGA1151,www.net-s.plDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9500T OEM |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Intel Core i5 Coffee Lake Refresh
Ceny na Intel Core i5 Coffee Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9400 BOX | od 1 340 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9400 OEM | od 587 zł | 5 oferty | ||
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9400F BOX | od 1 410 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9400F OEM | od 463 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9500T OEM | od 1 480 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9600 BOX | od 87 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9600T OEM | od 700 zł | 2 oferty |
Polecamy