Procesor Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9600 BOX (BX80684I59600)
Zdjęcia 4 |
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9600 BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9600 BOX
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Core 2 Duo T9600 2.80GHz 6M Cache 1066 MHz FSB Processor PM45 GM45 C | 111 zł |
Intel Core 2 Duo T9600 SLG9F SLB47 2.8 GHz Dual-Core Dual-Thread CPU 6M 35 | 87 zł |
Working Intel Core 2 Duo P9600 2.66 GHz Dual-Core SLGE6 CPU Processor | 110 zł |
Modyfikacje Intel Core i5 Coffee Lake Refresh
Ceny na Intel Core i5 Coffee Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9400 BOX | od 900 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9400 OEM | od 587 zł | 5 oferty | ||
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9400F BOX | od 1 410 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9400F OEM | od 463 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9500T OEM | od 1 480 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9600 BOX | od 87 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9600T OEM | od 700 zł | 2 oferty |
Polecamy