Процесор Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9500T OEM (CM8068403362510)
Фото 4 | 1 480 zł Купити! TANIA DOSTAWA ! - ! Intel Core i5-9500T, Hexa Core, 2.20GHz, 9MB, LGA1151,www.net-s.plДоставка: по Польщі Поскаржитись |
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9500T OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Intel Core i5 Coffee Lake Refresh
Ціни на Intel Core i5 Coffee Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9400 BOX | від 1 340 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9400 OEM | від 587 zł | 5 пропозицій | ||
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9400F BOX | від 1 410 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9400F OEM | від 463 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9500T OEM | від 1 480 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9600 BOX | від 87 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9600T OEM | від 700 zł | 2 пропозиції |
Рекомендуємо