Procesor Intel Core i5 Rocket Lake i5-11500 BOX
Wideo 24 |
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11500 BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i5 Rocket Lake i5-11500 BOX
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Core i5-11500 procesor 2,7 GHz 12 MB Smart Cache BX8070811500 | 667 zł |
Procesor Intel Core i5-11500, 2.7 GHz, 12 MB, BOX (BX8070811500) | 610 zł |
Intel Core i5-11500 BOX (BX8070811500) | 1 052 zł |
Procesor Intel Core I5-11500 (12M Cache, Up To 4.60 Ghz) | 653 zł |
Intel Core i5-11500 BOX (BX8070811500) | 1 099 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i5 Rocket Lake
Ceny na Intel Core i5 Rocket Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400 BOX | od 481 zł | 20 oferty | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400 OEM | od 583 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400F BOX | od 419 zł | 24 oferty | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400F OEM | od 449 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400T OEM | od 536 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11500 BOX | od 579 zł | 9 oferty | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11500 OEM | od 579 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600 BOX | od 639 zł | 6 oferty | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600 OEM | od 639 zł | 4 oferty | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600K BOX | od 964 zł | 8 oferty | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600KF BOX | od 647 zł | 7 oferty | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600KF OEM | od 545 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600K OEM | od 704 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →