Monitor Iiyama ProLite XUB2490HS-B1 24 " czarny
Zdjęcia 7 |
Iiyama ProLite XUB2490HS-B1 24 " czarny
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:AH-IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:76 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Złącza:DVI-D, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite XUB2490HS-B1 24 " czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor 23.8" iiyama ProLite XUB2490HSUC-B1 | 882 zł |
24" iiyama ProLite XUB2490HSUH-B1 - LED monitor - Full HD (1080p) - 24" - | 995 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XUB2490HSUC-B1 23.8" 1920x1080px IPS 4 ms | 1 101 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XUB2490HSUC-B1 23.8" 1920x1080px IPS 4 ms | 950 zł |
Iiyama Prolite Xub2490hsuc-b1 24´´ Full Hd Led Monitor 60hz Czarny One Siz | 1 166 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →