Монітор Iiyama ProLite XUB2490HS-B1 24 " чорний
Фото 7 |
Iiyama ProLite XUB2490HS-B1 24 " чорний
Діагональ:24 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:AH-IPS, відгук 5 мс
Частота:76 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Роз'єми:DVI-D, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite XUB2490HS-B1 24 " чорний
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Monitor 23.8" iiyama ProLite XUB2490HSUC-B1 | 882 zł |
24" iiyama ProLite XUB2490HSUH-B1 - LED monitor - Full HD (1080p) - 24" - | 995 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XUB2490HSUC-B1 23.8" 1920x1080px IPS 4 ms | 1 101 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XUB2490HSUC-B1 23.8" 1920x1080px IPS 4 ms | 950 zł |
Iiyama Prolite Xub2490hsuc-b1 24´´ Full Hd Led Monitor 60hz Czarny One Siz | 1 166 zł |