Monitor Iiyama ProLite T2453MIS-B1 23.6 " czarny
Zdjęcia 4 |
Iiyama ProLite T2453MIS-B1 23.6 " czarny
Przekątna:23.6 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite T2453MIS-B1 23.6 " czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor 23.6" iiyama ProLite T2453MIS-B1 | 1 306 zł |
24" iiyama ProLite - 4 ms - Monitor | 1 396 zł |
iiyama T2453MIS-B1 - 23.6'' | VA | 1920 x 1200 | DisplayPort, D-Sub, HDMI, | 1 439 zł |
Monitor IIYAMA 23.6" 1920 x 1080 T2453MIS-B1 Czarny | 1 654 zł |
Monitor dotykowy IIYAMA ProLite T2453Mis-B1 24' VA 1920x1080 (HD 1080p) 60 | 1 559 zł |
pokaż 3 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →