Płyta główna Gigabyte A620M GAMING X
Zdjęcia 7 |
Zamknij
Menu
Gigabyte A620M GAMING X
bez WiFiWiFi
Przeznaczenie:gamingowa
Format:micro-ATX
Socket:AMD AM5
Chipset:AMD A620
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR5 4 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:6400 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:HDMI, M.2
Złącza dodatkowe:DisplayPort
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8 pin
Wszystkie dane techniczne
Kup Gigabyte A620M GAMING X
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gigabyte MB GBT AMD AM5 A620M GAMING X | 499 zł |
Płyta główna Gigabyte A620M GAMING X | 499 zł |
Gigabyte A620M GAMING XArchitektura pamięci RAM:Dual-Channe OleOle.plZłóż skargę | 529 zł |
Gigabyte Płyta główna Gigabyte A620M GAMING XDołączone oprogramowanie: Norton Internet SecurityEAN: 4719331854096Fo Akces-markt.plZłóż skargę | 630 zł |
Gigabyte A620M GAMING XArchitektura pamięci RAM:Dual-Channe RTV Euro AGDZłóż skargę | 529 zł |
pokaż 7 ofert
Seria Gigabyte Gaming (do gier)
od 3 935 zł
do gier, 15.6 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Hz, Core i5, 12500H, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR4, RTX 4060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6E, obsługa VR, 2 kg
od 1 379 zł
pamięć GDDR6, 12 GB, 15000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 3060, Ampere, 1837 MHz, LHR, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, podświetlenie, 8 pin
od 439 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 3 649 zł
do gier, 17.3 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Hz, Core i5, 12500H, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR4, RTX 4050, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, DOS, Wi-Fi 6E, obsługa VR, 2.53 kg
od 1 649 zł
pamięć GDDR6, 16 GB, 18000 MHz, AMD Radeon RX 7600 XT, Navi 3X (RDNA 3), 2810 MHz, HDMI, DisplayPort, podświetlenie, 8 + 8 pin, 190 W
od 769 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 4 095 zł
do gier, 17.3 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Hz, Core i5, 12500H, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR4, RTX 4060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6E, obsługa VR, 2.53 kg
od 2 302 zł
pamięć GDDR6, 6 GB, 14000 MHz, NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER, 1830 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, 8 pin
od 682 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 7600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 3 600 zł
do gier, 15.6 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Hz, Core i5, 12500H, 1.8 GHz, RAM 8 GB, DDR4, RTX 4050, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, DOS, Wi-Fi 6, obsługa VR, 2.08 kg
od 3 149 zł
pamięć GDDR6X, 12 GB, 21000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER, Ada Lovelace, 2565 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, podświetlenie, 16 pin, 220 W
od 519 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 5 199 zł
do gier, 16 ", matowy, 1920x1200 (16:10), IPS, 165 Hz, Core i7, 13650HX, 1.9 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6E, obsługa VR, 2.5 kg
od 1 429 zł
pamięć GDDR6, 8 GB, 17000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 4060, Ada Lovelace, 2550 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, podświetlenie, 8 pin
od 614 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 5 049 zł
do gier, 16 ", matowy, 1920x1200 (16:10), IPS, 165 Hz, Core i7, 13620H, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, DOS, Wi-Fi 6E, obsługa VR, 2.3 kg
od 4 227 zł
pamięć GDDR6X, 16 GB, 21000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER, Ada Lovelace, 2655 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, podświetlenie, 16 pin, 285 W
od 770 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 7600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 4 600 zł
do gier, 15.6 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Hz, Core i5, 12500H, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR4, RTX 3050, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, DOS, Wi-Fi 6, 1.9 kg
od 2 350 zł
pamięć GDDR6, 8 GB, 14000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 3070, Ampere, 1815 MHz, bez LHR, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, podświetlenie, 6 + 8 pin
Modyfikacje Gigabyte A620M GAMING X
Ceny na Gigabyte A620M GAMING X |
---|---|---|---|---|
Gigabyte A620M GAMING X | od 499 zł | 13 oferty | ||
Gigabyte A620M GAMING X AX | od 617 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 546 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD A620, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 769 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 439 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 1 277 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 106 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 281 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 369 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 394 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 739 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 484 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 699 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 605 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia