SSD Crucial X10 Pro CT1000X10PROSSD9 1 TB
Zdjęcia 6 |
Crucial CT1000X10PROSSD9 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial X10 Pro CT1000X10PROSSD9 1 TB
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial X10 Pro 1TB Portable SSD CT1000X10PROSSD9 | 847 zł |
Crucial X10 Pro Portable SSD - 1TB | 626 zł |
Crucial X10 Pro SSD 1TB HD-SSDZ-CUL-014 | 579 zł |
Dysk CRUCIAL X10 Pro 1TB | 589 zł |
Dysk CRUCIAL X10 Pro 1TB | 589 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Crucial X10 Pro CT1000X10PROSSD9
Ceny na Crucial X10 Pro CT1000X10PROSSD9 |
---|---|---|---|---|
Crucial X10 Pro CT1000X10PROSSD9 1 TB | od 570 zł | 12 oferty | ||
Crucial X10 Pro CT2000X10PROSSD9 2 TB | od 979 zł | 10 oferty | ||
Crucial X10 Pro CT4000X10PROSSD9 4 TB | od 1 509 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →