Opona całoroczna Bridgestone Duravis All Season 235/65 R16C 115R
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Duravis All Season 235/65 R16C 115R 235/65 R16 115 R 235/65 R16 121 R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Duravis All Season 235/65 R16C 115R
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
235/65R16C BRIDGESTONE TL DURAVIS ALL SEASON 115R E 3286341955217 | 879 zł |
Bridgestone Duravis All-Season (235/65 R16 115/113R) 19552 | 811 zł |
Opona Bridgestone 235/65R16C DUR A/S 115R - opony całoroczne 19552 | 765 zł |
Bridgestone Duravis All-Season ( 235/65 R16C 115/113R 8PR ) | 862 zł |
Bridgestone Duravis All-Season ( 235/65 R16C 115/113R 8PR ) 20786 | 1 015 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Duravis All Season 235/65 R16C 115R
Ceny na Bridgestone Duravis All Season 235/65 R16C 115R |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Duravis All Season 235/65 R16C 115R | od 765 zł | 10 oferty | ||
Bridgestone Duravis All Season 235/65 R16C 121R | od 1 167 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →