Opona całoroczna Pirelli Carrier All Season 235/65 R16C 115R
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Carrier All Season 235/65 R16C 115R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Carrier All Season 235/65 R16C 115R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Carrier All Season (235/65 R16 115/113R) 2796600 | 840 zł |
Pirelli Carrier All Season ( 235/65 R16C 115/113R ) 2796600 | 869 zł |
Pirelli Carrier All Season ( 235/65 R16C 115/113R ) | 880 zł |
Opona Pirelli 235/65R16C CARRIER ALL SEASON 115/113 R M+S - opony dostawcz | 836 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →