Всесезонна шина Bridgestone Duravis All Season 235/65 R16C 115R
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Duravis All Season 235/65 R16C 115R 235/65 R16 115 R 235/65 R16 121 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Duravis All Season 235/65 R16C 115R
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
235/65R16C BRIDGESTONE TL DURAVIS ALL SEASON 115R E 3286341955217 | 885 zł |
Bridgestone Duravis All-Season (235/65 R16 115/113R) 19552 | 811 zł |
Bridgestone Duravis All-Season ( 235/65 R16C 115/113R 8PR ) | 865 zł |
Bridgestone Duravis All-Season ( 235/65 R16C 115/113R 8PR ) 19552 | 816 zł |
Opona Bridgestone 235/65R16C DUR A/S 115R - opony całoroczne 19552 | 759 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Duravis All Season 235/65 R16C 115R
Ціни на Bridgestone Duravis All Season 235/65 R16C 115R |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Duravis All Season 235/65 R16C 115R | від 759 zł | 9 пропозицій | ||
Bridgestone Duravis All Season 235/65 R16C 121R | від 1 167 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →