Всесезонна шина Kleber Transpro 4S 235/65 R16C 115R
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Kleber Transpro 4S 235/65 R16C 115R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kleber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kleber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kleber Transpro 4S 235/65 R16C 115R
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kleber Transpro 4S (235/65 R16 115/113R) 605282 | 710 zł |
Opona Kleber 235/65R16 C TRANSPRO 4S 115R - opony dostawcze 605282 | 665 zł |
Kleber Transpro 4S ( 235/65 R16C 115/113R ) 605282 | 764 zł |
Kleber Transpro 4S ( 235/65 R16C 115/113R ) | 773 zł |
Opona wielosezonowa KLEBER TRANSPRO 4S 235/65R16 115/113R | 628 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →