Всесезонна шина Pirelli Carrier All Season 235/65 R16C 115R
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Carrier All Season 235/65 R16C 115R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Carrier All Season 235/65 R16C 115R
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli Carrier All Season (235/65 R16 115/113R) 2796600 | 840 zł |
Pirelli Carrier All Season ( 235/65 R16C 115/113R ) 2796600 | 869 zł |
Opona Pirelli 235/65R16C CARRIER ALL SEASON 115/113 R M+S - opony dostawcz | 844 zł |
Pirelli Carrier All Season ( 235/65 R16C 115/113R ) | 880 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →