Wiertarko-wkrętarka Bosch EasyImpact 12 06039B6106
Zdjęcia 10 |
Bosch EasyImpact 12 06039B6106 akum. 1 szt. 2 Ah akum. brak |
|
Model 06039B6102 jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i torby, a model 06039B6101 jest dostarczany z dwoma akumulatorami (2 Ah), ładowarką i torbą
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch EasyImpact 12 06039B6106
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wiertarko-wkrętarka BOSCH EasyImpact 12 06039B6106 | 434 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH EasyImpact 12 06039B6106 | 429 zł |
Wiertarko-wkrętarka Bosch EasyImpact 12 V (06039B6106) | 751 zł |
Modyfikacje Bosch EasyImpact 12 06039B6106
Ceny na Bosch EasyImpact 12 06039B6106 |
---|---|---|---|---|
Bosch EasyImpact 12 06039B6104 | od 602 zł | 5 oferty | ||
Bosch EasyImpact 12 06039B6106 | od 429 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →