Butelka termiczna Berlinger Haus Burgundy BH-7491 0.5 l
Zdjęcia 3 |
Berlinger Haus Burgundy BH-7491 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Burgundy BH-7491 0.5 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BERLINGER HAUS BURGUNDY BH-7491 butelka sportowa termoizolacyjna 500 ml | 62 zł |
SPORTOWA BUTELKA TERMICZNA 500ml BERLINGER HAUS BH-7491 | 65 zł |
Berlinger Haus SPORTOWA BUTELKA TERMICZNA 500ml BERLINGER HAUS BH-7491 | 65 zł |
Sportowa butelka termiczna Berlinger Haus Burgundy, burgundowy, 0,5L, , BH | 71 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →