Butelka termiczna Berlinger Haus Emerald BH-7492 0.5 l
Berlinger Haus Emerald BH-7492 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Emerald BH-7492 0.5 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sportowa butelka termiczna Berlinger Haus Emerald, zielony, 0,5L, , BH/749 | 71 zł |
Butelka termiczna BERLINGER HAUS Emerald Collection BH-7492 | 65 zł |
SPORTOWA BUTELKA TERMICZNA 500ml BERLINGER HAUS BH-7492 | 65 zł |
Butelka termiczna BERLINGER HAUS Emerald Collection BH-7492 | 65 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →