Monitor AOC Q32P2CA 32 " czarny
Zdjęcia 14 |
AOC Q32P2CA 32 " czarny
Przekątna:32 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup AOC Q32P2CA 32 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AOC Q32P2CA - 32-calowy monitor dokujący QHDD USB-C z regulacją wysokości | 1 045 zł |
Monitor AOC Q32P2CA 31.5'' 2560x1440px IPS 4 ms | 1 500 zł |
Monitor AOC Q32P2CA 31.5'' 2560x1440px IPS 4 ms | 1 069 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! aoc Monitor Q32P2CA 31.5 cali IPS HDMIx2 DP USB-C Pivo | 1 482 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →