Zlewozmywak kuchenny Alveus Rando 30 1131209 790x500
Zdjęcia 8 |
Alveus Rando 30 1131209 |
|
Zawiera zawór automatyczny.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Rando 30 1131209 790x500
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alveus 1131209 RANDO 30 Montaż zlewu kuchennego ze stali z ociekaczem Stal | 615 zł |
Alveus Rando 30 1131209 Stalowy Srebrny | 1 529 zł |
Alveus Rando 30 1131209 Stalowy Srebrny | 1 599 zł |
Zlew ALVEUS RANDO 30 SATYNA (1131209) | 1 480 zł |
Alveus Rando 30 Zlewozmywak stalowy jednokomorowy 79x50 cm satynowy 113120 | 1 529 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →