Zlewozmywak kuchenny Alveus Galeo 30 860x500 (1128554)
Zdjęcia 6 |
Alveus Galeo 30 |
|
Zasuwa i syfon mogą być sprzedawane oddzielnie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Galeo 30 860x500
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alveus 1128554 GALEO 30 Zlewozmywak ze stali kroplowej Satyna ze stali nie | 761 zł |
Alveus Galeo 30 1128554 Stalowy | 1 449 zł |
Alveus Galeo 30 1128554 Stalowy | 1 499 zł |
Zlew ALVEUS GALEO 30 SATYNA (1128554) | 1 399 zł |
Alveus Galeo 30 Zlewozmywak stalowy jednokomorowy 86x50 cm lewy satyna 112 | 1 439 zł |
Modyfikacje Alveus Galeo 30
Ceny na Alveus Galeo 30 |
---|---|---|---|---|
Alveus Galeo 10 615x500 | od 1 042 zł | 7 oferty | ||
Alveus Galeo 20 790x500 | od 534 zł | 8 oferty | ||
Alveus Galeo 30 860x500 | od 761 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →