Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 512 ГБ / 8 ГБ
Відео 3Фото 10 | Очікується у продажу Основний дисплей: дисплей ("): 6.67; роздільна здатність екрану: 2712x1220; Захист екрана: Gorilla Glass Victus; Співвідношення дисплей/корпус (%): 90; DCI-P3; ОС: Android 13; Модель процесора: Snapdragon 7s Gen 2; Процесор (ГГц): 2.4; Графічний процесор: Adreno 710; ОЗП (ГБ): 8; Тип ОЗП: LPDDR4x в списокмої списки |
Рекомендуємо товари в наявностіМобільні телефони Xiaomi →
від 1 349 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP54, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 187 г
від 873 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP54, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 187 г
від 1 511 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP54, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 187 г
від 1 451 zł
5G, екран-водоспад, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7200 Ultra, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 205 г
від 1 291 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 211 г
від 1 864 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 205 г
від 1 724 zł
5G, 6.7 ", 435 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 1, камера: 3 модулі, 200 МП, + 12 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 1 994 zł
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 1 499 zł
5G, 6.7 ", 435 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 1, камера: 3 модулі, 200 МП, + 12 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 1 599 zł
5G, 6.7 ", 435 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 1, камера: 3 модулі, 200 МП, + 12 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 1 511 zł
5G, екран-водоспад, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7200 Ultra, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 205 г
від 2 296 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 205 г
від 2 185 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 200 МП, + 12 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 199 г
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 512 ГБ / 8 ГБ
2023 рікRedmi Note120 ГцNFCбез microSDfast chargeпотужна зарядкастереоDolby AtmosбезрамковийDolby Vision
Екран:6.67 ", 2712x1220, 446 ppi, 120 Гц
Пам'ять:512 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Snapdragon 7s Gen 2
Камера:3 модулі, 200 МП, + 8 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:5100 мАгод
Вага:187 г
Автоматичне регулювання яскравості (16000 рівнів). Визначення серцевого ритму через екран (притискаючи палець). Сертифікація TÜV Rheinland за низьким рівнем синього світла та мерехтіння екрану.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Xiaomi Redmi Note (середні)Порівняти в таблиці →
від 873 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP54, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 187 г
від 1 451 zł
5G, екран-водоспад, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7200 Ultra, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 205 г
від 1 511 zł
5G, екран-водоспад, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7200 Ultra, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 205 г
від 1 511 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP54, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 187 г
від 956 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 799 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 685, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 699 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 685, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 925 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 187 г
від 1 228 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 187 г
від 567 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 685, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 728 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 176 г
від 987 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 6080, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 174 г
від 647 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 685, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 1 218 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 098 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 732G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5020 мАгод, 193 г
від 579 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 685, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 987 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Dimensity 6080, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 174 г
від 599 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 792 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 6080, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 174 г
від 958 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Dimensity 920, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 204 г
Відеоогляди
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G i Redmi Note 13 4G - ZMIANY i NOWOŚCI - Mobileo [PL]
26 січня56 886 переглядів
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G | Unboxing & One Week Review
15 січня409 180 переглядів
Redmi Note 13 Pro 5G - Great Performance and Camera, Looks Promising
24 січня102 152 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G
Ціни на Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 128 ГБ / 8 ГБ | від 1 349 zł | 1 пропозиція | ||
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 256 ГБ / 8 ГБ | від 873 zł | 56 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 512 ГБ / 12 ГБ | від 1 511 zł | 15 пропозицій |