Смартфон Xiaomi Mi 11 Lite 64 ГБ / 6 ГБ
Відео 36Фото 49 | Очікується у продажу 45 zł Основний дисплей: дисплей ("): 6.55; роздільна здатність екрану: 2400x1080 (20:9); Захист екрана: Gorilla Glass v5; Співвідношення дисплей/корпус (%): 85; DCI-P3; ОС: Android 11.0; Модель процесора: Snapdragon 732G; Процесор (ГГц): 2.3; Графічний процесор: Adreno 618; ОЗП (ГБ): 6; Пам' в списокмої списки |
Xiaomi Mi 11 Lite 64 ГБ / 6 ГБ
Екран:6.55 ", 2400x1080 (20:9), 402 ppi, 90 Гц
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Snapdragon 732G
Камера:3 модулі, 64 МП, + 8 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, уповільнена зйомка
Акумулятор:4250 мАгод
Вага:157 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Xiaomi 11 Lite (середні)Порівняти в таблиці →
від 1 599 zł
5G, 6.55 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 780G 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4250 мАгод, 159 г, ультратонкий
від 1 398 zł
5G, 6.55 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4250 мАгод, 158 г, ультратонкий
від 1 099 zł
5G, 6.55 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4250 мАгод, 158 г, ультратонкий
від 1 599 zł
6.55 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 732G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4250 мАгод, 157 г, ультратонкий
від 850 zł
5G, 6.55 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 780G 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4250 мАгод, 159 г, ультратонкий
від 1 000 zł
6.55 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 732G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4250 мАгод, 157 г, ультратонкий
від 2 399 zł
5G, 6.55 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4250 мАгод, 158 г, ультратонкий
Відеоогляди
Xiaomi 11T, 11T Pro, Pad 5 oraz 11 Lite 5G NE Wrażenia | Robert Nawrowski
15 вересня 20219 505 переглядів
Xiaomi 11T, 11T Pro, Pad 5 oraz 11 Lite 5G NE Wraenia | Robert Nawrowski
15 вересня 20219 205 переглядів
Czy "Lite" znaczy gorszy? Test Xiaomi Mi 11 Lite 5G
6 липня 202122 540 переглядів
Xiaomi Mi 11 Lite 5G vs realme GT Master Edition Porównanie smartfonów
6 вересня 2021133 571 перегляд
Xiaomi Mi 11 Ultra vs Xiaomi Mi 11 Lite 5G | Speed Test | Snapdragon 888 vs Snapdragon 780G
1 жовтня 20211 218 переглядів
Xiaomi Mi 11 Lite 5G Recenzja - wyjątkowy smartfon | Robert Nawrowski
13 серпня 202152 952 перегляда
Xiaomi 11 Lite 5G NE. Gdzieś to już widziałem ;-)
25 жовтня 202134 722 перегляда
Xiaomi Mi 11 Lite 5G | NAJLEPSZY w swojej cenie! | RECENZJA
20 травня 2021222 650 переглядів
Xiaomi 11T, Xiaomi 11T Pro, Xiaomi 11 Lite 5G NE i Xiaomi Pad 5 - prosto z premiery, relacja mGSM.pl
15 вересня 202110 706 переглядів
Xiaomi 11T / 11T Pro / 11 Lite 5G NE - pierwsze wrażenia, Mobzilla Flesz odc. 76
16 вересня 2021105 981 перегляд
Recenzja Mi 11 Lite 5G: Idealny towarzysz podry po Dalmacji!
25 червня 20219 309 переглядів
XIAOMI MI 11 LITE 5G | Od razu go polubiłem! | RECENZJA
9 червня 202126 570 переглядів
Xiaomi Mi 11 Lite ( 11 Lite NE) - RECENZJA + Nawiązanie do WERSJI 4G - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
16 червня 202181 920 переглядів
NAJLEPSZE XIAOMI? | Test, recenzja Xiaomi Mi 11 Lite [+PROMOCJA]
5 липня 2021109 815 переглядів
TOP 5 Etui: Xiaomi mi11 Lite 5g
16 липня 202111 802 перегляда
Xiaomi MI 11 LITE!! | UNBOXING AND REVIEW | TAMIL! #MI11LITE #REVIEW #UNBOXING
7 липня 2021726 переглядів
Xiaomi Mi 11 Lite 5G: A 3-Year Review in 2024!
5 лютого3 440 переглядів
Xiaomi Mi 11 Lite unboxing and review #Mi11lite #xiaomi
18 квітня 2021562 перегляда
Xiaomi MI 11 Lite Unboxing & First-Impressions नेपालीमा || Lite & Loaded Smartphone From Xiaomi ||
8 липня 2021206 переглядів
Xiaomi Mi 11 Lite Unboxing and Review | Mazaydaar look and feel
4 травня 2021231 перегляд
Xiaomi Mi 11 Lite (Unboxing#3)
9 серпня 2021157 переглядів
Xiaomi Mi 11 Lite Unboxing And First Impressions ⚡ Snapdragon 732G, Stylish Look + Screen, 90Hz & Mo
1 квітня 2021186 переглядів
Xiaomi Mi 11 Lite 5G VS Xiaomi 12 Lite 5G | Comparison | TechSpecs Mobile
15 липня 2022295 переглядів
XIAOMI MI 11 lite Unboxing || From HM.Store
31 серпня 2021107 переглядів
Xiaomi Mi 11 Lite unboxing and review #Mi11lite #xiaomi
18 квітня 2021547 переглядів
Xiaomi MI 11 Lite Unboxing & First-Impressions || Lite & Loaded Smartphone From Xiaomi ||
8 липня 2021200 переглядів
Xiaomi Mi 11 Lite Unboxing And First Impressions Snapdragon 732G, Stylish Look + Screen, 90Hz & Mo
1 квітня 2021185 переглядів
Xiaomi Mi 11 Lite Unboxing | Xiaomi | Qasim Zahid
19 травня 2021108 переглядів
Unboxing Xiaomi Mi 11 Lite 5G
11 лютого 2022185 переглядів
Unboxing Xiaomi Mi 11 Lite 5G || marshvlogs
14 квітня 20225 780 переглядів
Unboxing Xiaomi Mi 11 Lite 5G || marshvlogs
14 квітня 20225 600 переглядів
XIAOMI MI 11 LITE | UNBOXING | LAZADA
1 червня 2021667 переглядів
Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE ! Unboxing
6 січня 20221 075 переглядів
Xiaomi Mi 11 Lite 5G india Unboxing #Youtubeshort
11 червня 2021441 перегляд
THE BEST PHONE XIAOMI MI 11 LITE UNBOXING SA SHOP /NAGPASYAL SA KAMBINGAN/ NAGPACHECK UP KAY BUDDY
29 серпня 2021205 переглядів
THE BEST PHONE XIAOMI MI 11 LITE UNBOXING SA SHOP /NAGPASYAL SA KAMBINGAN/ NAGPACHECK UP KAY BUDDY
29 серпня 2021209 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Xiaomi Mi 11 Lite
Ціни на Xiaomi Mi 11 Lite |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Mi 11 Lite 128 ГБ / 6 ГБ | від 1 599 zł | 1 пропозиція | ||
Xiaomi Mi 11 Lite 128 ГБ / 8 ГБ | від 1 000 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 116 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 519 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 399 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 580 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 624 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 1 335 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 2 676 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 4 018 zł
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г