Монітор Philips 32E1N3600LA 31.5 " чорний (32E1N3600LA/00)
Фото 7 |
Philips 32E1N3600LA 31.5 " чорний
Діагональ:31.5 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Philips 32E1N3600LA 31.5 " чорний
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Monitor PHILIPS 32E1N3600LA 31.5" 2560x1440px 1 ms [MPRT] | 1 681 zł |
Monitor PHILIPS 32E1N3600LA 31.5" 2560x1440px 1 ms [MPRT] 32E1N3600LA 00 | 1 520 zł |
PHILIPS 32E1N3600LA/00 31.5inch UW-FHD VA WLED 75Hz 16:9 4ms HDMI DP 4xUSB | 1 323 zł |
Monitor Philips 32E1N3600LA (32E1N3600LA/00) Czarny | 1 419 zł |
ще 5 пропозицій