Monitor Philips 32E1N3600LA 31.5 " czarny (32E1N3600LA/00)
Zdjęcia 7 |
Philips 32E1N3600LA 31.5 " czarny
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 32E1N3600LA 31.5 " czarny
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor PHILIPS 32E1N3600LA 31.5" 2560x1440px 1 ms [MPRT] | 1 681 zł |
Monitor PHILIPS 32E1N3600LA 31.5" 2560x1440px 1 ms [MPRT] 32E1N3600LA 00 | 1 520 zł |
PHILIPS 32E1N3600LA/00 31.5inch UW-FHD VA WLED 75Hz 16:9 4ms HDMI DP 4xUSB | 1 323 zł |
Monitor Philips 32E1N3600LA (32E1N3600LA/00) Czarny | 1 419 zł |
pokaż 5 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →