Zestaw narzędziowy Yato YT-0511
Yato YT-0511 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-0511
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
YATO Yato Klucze torx fajkowe 9szt. t10-t50 długie, z otworem 0511 | 18 zł |
Yato Zestaw kluczy trzpieniowych torx typ L T10-T50 z otworem 9szt. (YT-05 | 36 zł |
Zestaw kluczy YATO 0511, 9 szt | 16 zł |
Klucze imbusowe torx t10-t50, 9 cz. Yato YT-0511 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ | 18 zł |
KLUCZE TORX T10-T50 ZESTAW 9-CZĘŚCIOWY | 18 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →