Zestaw narzędziowy Yato YT-38781
Zdjęcia 4 |
Yato YT-38781 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-38781
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SOCKET SET 14 & 12 77 PCS YT-38781 | 359 zł |
Zestaw narzędzi YATO YT-38781 | 330 zł |
Zestaw narzędzi Yato 77 el. (YT-38781) | 288 zł |
Zestaw kluczy YATO 1/4', 1/2', 77 elementów YT-38781 | 292 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zestawu narzędziowego Yato YT-38781:
- Nasadki:
PolecamyPorównaj w tabeli →