Zestaw narzędziowy NEO 10-059
Zdjęcia 13 |
NEO 10-059 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 10-059
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NEO Tools Steckschlüssel 1/2" 1/4" 82-Teilig CRV Zum Schrauben und Lösen P | 344 zł |
Neo Neo Klucze nasadowe 1/2", 1/4" , zestaw, CrV | 324 zł |
Zestaw narzędzi Neo 82 el. (10-059) | 329 zł |
Zestaw kluczy nasadowych Neo Tools 10-059 1/2", 1/4" (82 elementy) NEO-10- | 332 zł |
NEO Klucze nasadowe 1/2', 1/4' , zestaw 82 szt., CrV 10-059 | 334 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →