Набір інструментів NEO 01-308
Фото 13 |
NEO 01-308 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 01-308
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Końcówki wkrętakowe NEO 01-308 (12 elementów) | 114 zł |
Neo Neo Końcówki wkrętakowe z uchwytem 1000V 12 szt. | 124 zł |
Końcówki wkrętakowe NEO 01-308 (12 elementów) | 114 zł |
NEO Końcówki wkrętakowe z uchwytem 1000V, 12 szt. 01-308 | 125 zł |
01-308, 1000V, 12 szt., stal, NEO TOOLS | 133 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →